Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 999 Melek Sayısı Ne Anlama Gelir?

Numeroloji evrendeki sayısal kurguyu ve bu sayıların insan karakterine yansımasını inceler. Bu kadim sayılar vasıtasıyla bize ulaşan melekler, bize yol gösterir. Seçimlerimizde hayırlı olanı bulmamıza yardım ederler. O yüzden bu sayılara “Melek sayıları” denir. Bakalım 9 Melek sayısı ve tekrarları bize neler söylüyor.

Melekler 999  Sayısıyla size neler söylüyor?

İyi Örnek Ol:

999 sayısının numerolojik değeri; Konumunuz itibariyle üzerinizde sorumluluklarınız olabilir ya da aile çevrenizde sözü dinlenen biri olabilirsiniz. Eğer bu aralar bir karar almak zorundaysanız bu kararları alırken insanlara da iyi örnek olabilmeyi düşünerek almanın mesajıdır 999 Melek sayısı. Belki de yaşamdaki görevin ve misyonunuz birilerine yol göstermektir. 9 sayısı hümanizmin sayısıdır. Tekrarlayan 9 gördüğünüzde bunu dikkate alın ve yolunuzu öyle çizin.

Hoşgörülü Ol:

Bu sayıyı görmeniz vereceğiniz kararlarda karşınızdaki kişiye daha ılımlı yaklaşmanızı fısıldıyor olabilir. Numerolojide 999 size kırıcı olmadan, güzellik ve iyilikle kararlar almanızı söylüyor. Karşımızdaki kişiyi anlamamız, onu hoş görmeniz sizin de hayrınıza olacaktır.

Derinliğini Bul:

999 sayısı yorumlanırken 9 dan uzak yorumlanmaz. 9 sayısına sahip olanlar genelde kendilerini tanımakta geciken insanlardır. Başkalarıyla ilgili çıkarımları doğru, kendilerinin ki ise genelde yanlış çıkar ya da kendilerini hiç sorgulamazlar. Tekrarlayan 9 Gördüğünüzde bu size kendini bil, tanı, içine yönel, derinleş mesajları veriyor olabilir. Eğer son zamanlarda yüzeysel ilişkiler yaşıyorsanız bu size bu tür ilişkileri terk etmek için bir uyarı da olabilir.

Kendini tanımak sadece görünen yanlarımızla olmaz. İçimizdeki beni de bilmek önemlidir. Saf niyetle bu arama yolculuğuna çıktığınızda içinizdeki ben’e ulaşırsınız. Tekrarlayan 9 sayısı size bunu hatırlatıyor.  Sezgilerine güven. Kalbinizin sesini dinleyin. Kararlar alırken kalbinizin sesi yardımcı olacaktır.

Geçmişi Arkanda Bırak:

999 numeroloji der ki çoğumuz geçmişten kolay kopamayız. Sürekli niye öyle yaptım ya da bu niye benim başıma geldi diye hayıflanıp durmaktan şu anın farkına varamayız. Pişmanlıklarımız boynumuza dolanan zincirlerdir. Eğer onları bırakmazsak nefes alamayız.

Aynı şekilde gelecek kaygısı da insanları boğar. Sürekli gelecek için çalışırsak, şuan geçmiş olduğunda ona da pişman oluruz. Önemli olan An’ı yaşamaktır. Kadim sayılardan 999 size anı yaşa diyor olabilir. Geçmiş ne kadar kötü olursa olsun unutup yola düşme zamanı.

Birinin Yardımına İhtiyacı Var:

999 sayısı göründüğünde biri sizden yardım isterse o yardımı gerçekleştirmeniz meleklerin sayesinde tavsiye edilmiş olabilir. Emin olun o yardımı yapmak size de hayır getirecektir.

Numerolojide her sayının  bir de rengi vardır. Bu renkler bize o kişiler hakkında bilgi verir. 9 sayısının numerolojik rengi bronzdur. Bronz hümanizmin rengidir. Başkalarına karşı sevgi dolu olan, insanları sevip onlara yardım edenlerin rengidir. Kimseye hayır diyemediklerinden bazen kendilerini çok yıpratırlar. 999 sayısını  görmeye başladıysanız belki de size hayır demeyi öğren mesajı veriliyordur. Yardımseverlik çok güzel bir duygudur. İnsanı rahatlatıp huzura kavuşturur. Ama bazen de hayır demeyi bilmek lazımdır. Eğer birine “evet” demek içinizden gelmiyorsa asla demeyin. Kalbiniz size yalan söylemez.