Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 666 Melek Sayısı Ne Anlama Gelir?

Numerolojide 6 Sayısı 

İncil’de “Şeytan sayısı“ ”Canavarın sayısı” olarak geçen 6 sayısı hakkında söylenenlerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı hala tartışılmaktadır. İçerdiği anlamları düşününce bu yakıştırmanın yanlış olduğu söylenebilir. Çünkü 666 sayısının içinde bir maneviyata davet vardır. Şeytan sayısının 616 olmasına dair rivayetler de vardır. Ama her iki konuda da kesin bir sonuca varılamamıştır. 666 sayısı İslamiyet’te  farklı yorumları olan bir sayıdır. Sayıya atfedilen “w” harfiyle ilişkilendirilen şeylerle ilgili farklı yorumlar çıkabilmektedir. Ama siz güzel bakın güzel görün. Melekler sizinle konuşuyorsa onda muhakkak bir hayır vardır.

Melekler 666  Sayısıyla Size Neler Söylüyor?

  • Takdir Göreceksin: Bu aralar yaptığınız bir işle etrafınızdakilerin dikkatini çekip ödüllendirileceğiniz anlamına gelebilir. Bu iş yaşamında bir terfi ya da maaş artımı olabilir. Sanatsal bir işle uğraşıyorsanız bir ödülü müjdeliyor da olabilir. Evli olanlar için de eşi tarafından değerinin anlaşılacağı anlamına da gelebilir. Takdir görmek maddi anlamda olacaktır. Evladınızdan, eşinizden dostunuzdan duyacağınız güzel sözcükleri de anlatıyor olabilir. Yani yaptığınız bir güzellik karşılığını bulacak.Melekler bize 666 sayısıyla ne söylüyor? Doğru yoldasın devam et!
  • Manevi Alandaki Eksiklik: Numerolojide 666 sayısını görmek meleklerin size bir uyarısı olabilir. Bu aralar manevi anlamda sıkıntılar var, biraz maneviyata yönel anlamı çıkartabiliriz. Din olarak yorumlanınca ibadet çağrısı olarak algılanabilir. Sosyal hayatta başkalarının işlerini yapmaya ara ver kendine dön mesajı olabilir. Ruha ve maneviyata odaklanma anlamı taşır. Numerolojide 666 ne demek? Maneviyat demek. Eğer iç yaşantınızda sıkıntılar varsa, vicdan rahatsızlıklarınız varsa mesajı bu şekilde okuyabilirsiniz.
  • Dua Et: Melekler ve 666 sayısı ruhani bir sayıdır. Melekler olmasını istediğiniz şey için dua etmeniz gerektiğini hatırlatıyor olabilirler. Maneviyat eksikliği ile ilgili vicdan muhasebeleri olanlar ve olmasını bekledikleri bir dileği olanlar bu sayıyla maneviyata teslim olmalılar.
  • Karşı Cinsten Yardım Görebilirsin: Kendi hayatınızda yaşadığınız bir sıkıntıdan karşı cinsten birinin yardımıyla kurtulacaksınız. Eğer böyle bir yardımla karşılaşırsanız size uzanan eli tutmaktan korkmayın gibi bir anlam çıkarılabilir.

Numerolojide her sayının bir rengi vardır. 666 sayısının rengi indigodur. Mora çalan bu renk, sonsuz şifayı anlatır. Hem sağlıklı olmayı anlatır hem de sağlık çalışanlarını. İnsanlara yardımla uğraşanların rengidir. Bu anlamda hizmet sektöründe çalışanların rengidir de diyebiliriz. İnsanlara yumuşak gelen şefkat uyandıran bir renktir. Hayır demeyi bilmeyenlerin rengi olması da olumsuz yanıdır. Eğer bu sayıyı sıkça görüyorsanız, sağlığınız düzelecek anlamına da gelebilir. Artık hayır demelisin mesajını da içinde barındırır.