Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 555 Yaşam Sayısı Ne Anlama Gelir?

Melek sayısı nedir? Melekler, görünmez varlıklardır. Daha doğru tabirle insan gözü tarafından algılanamazlar. Kalp gözü açık olanlarda durum farklı olabilir ama bizim için melekler görünmezdir. Onların bizimle iletişim şekli bu yüzden sözcüklerden ötedir. Melekler bazı insanlara yardım amacıyla, onlara kendi varlıklarını hatırlatmak ve değerli olduklarını hissettirmek amacıyla sayılarla görünebilirler. Bu sayılar tekli ya da tekrarlayan sayılar olabilirler. Tekrarlayan sayılar genelde özel mesajlar içerir. Okumasını bilenler için tam bir kılavuzdur.

Melekler 555  Sayısıyla Size Neler Söylüyor?

1) Yeni Şeyler Dene: Eğer bu güne kadar kendi tarzınızda, kendi kişiliğinize uygun yöntemlerin dışına çıkmadıysanız artık değişim zamanı. Mesela sorunlarınızı ve kızgınlıklarınızı hep içinize mi atıyordunuz? Artık içinden at, seni üzenlerin yüzüne söyle. Eskiden haksızlığa boyun mu eğiyordunuz? Artık isyan edin! Eskiden yaptığınız işinizi, aşktaki kesin kurallarınızı değiştirin. Sizi rahatsız eden şeylerde ne yapıyorsanız artık tam tersini yapmanızı söylüyor.

2) Hayatını değiştirmek için acele et: Eğer kafanızda uzun süredir bir plan var ve siz sonunda korktuğunuz için gerçekleştiremiyorsanız 555 numeroloji der ki değişim zamanı. Karar verdikten çok kısa süre sonra amacınıza ulaşacaksınız. Aslında melekler sana uygula ve sonuç al diyor. Mesela evliliğiniz çok kötü gidiyor ama siz ayrılığın getireceklerinden korkuyorsanız melekler size “Uygula, huzura kavuşacaksın” diyor olabilir. Ya da tam tersi evlenmekten korkanlar için bu evliliğin hayırlı olacağının müjdesi olabilir. Numeroloji 555  melekler aracılığıyla size: Doğru yoldasın devam et diyor!

3) Her şeyin değişimine hazır ol: Numeroloji  555 değişim sayısıdır. Bu aralar hayatınızın değişeceğini haber veriyor olabilir. Mesela çocuğunuz olacaktır ya da işinizi değiştireceksinizdir. Şehir değişikliği bile olabilir. Hangi konuda beklentiniz varsa o kolayca ve en kısa zamanda gerçekleşecektir.

4) Mutlu Olmaya Gayret et: Meleğiniz size değerinizi hatırlatıp artık mutlu olma zamanınız geldi diyor. Hayattan keyif almak için arkadaşlarınızla gezin, tatile çıkın, sizi eğlendirecek şeyler yapın. Eğer uzun zamandır depresyondaysanız ya da tükenmişlik hissediyorsanız bu mesaj size.

Melekler 555  Sayısıyla Size Neler Söylüyor? Değişimden korkmayın sonu çok güzel olacak diyor. Belki de çok önce ettiğiniz bir duanın kabulünün işaretidir.

Her sayının bir rengi vardır. 5 sayısının rengi mavidir. Mavi zorlukları kolay aşanların rengidir. İçi dışında olan insanları anlatır. Size görünen 555 sayısı ile melekler zorlukları aşıp feraha kavuşacağınızı anlatır. Ya da artık içinde tutma dışarı bırak anlamı da olabilir.  Bu hayallerinizi gerçekleşip dualarınızın kabul olacağı gibi anlamlar da içermektedir. Sakin ve sabırlı davranın.

555 numeroloji diyor ki: Yakında her şey çok güzel olacak!