Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 444 Melek Sayısı Ne Anlama Gelir?

Melekler 444  Sayısıyla size neler söylüyor?

Geçen  gece, sabah 7 için saat kurup erkenden yattınız. Sabah daha alarm çalmadan uyandınız. Gayriihtiyari saate baktınız:  4.44

Olabilir… Elbette ki üç tane dört yan yana gelebilir.

Sonra 3-5 sabah aynı rutini tekrarladınız. Buna iki türlü cevap verebilirsiniz:

  • Vücut saati
  • Evrenden bana mesaj var

Sadece bu mu? Arabaya atladınız, radyoyu açtınız. Radyonun frekansı 44.4 İstanbul Ağaç Fm!

Sonra yanınızdan otobüs geçti plakası 444. Tam “yok artık” dediğiniz anda 444…444 numarasını telefon ekranında gördünüz.

İşte bu evrenin size numeroloji 444 le ilettiği bir mesajın, iyice göze sokulmuş hali. Hala kör kalıp mesaj bildirimlerini kapatmak da sizin elinizde, bildirim sesini  son sese yükseltmek de… Mesajları okumak biraz da sizin yeteneğinize kalmış. Eğer meleklere gözlerinizi kapatmazsanız onlar size doğru yolu gösterecek. Yeter ki neye ihtiyacınız olduğunuzu tam bilin.

Sayıların karşıladıkları renkler de bize ipucu verir. 4 Sayısının Rengi yeşildir. Yeşil barışçıl bir renktir. Kiminle kavgalıysanız barışma vaktini işaret ediyor olabilir. Eğer kavganız kendinizle ise önce kendinize şefkat gösterip kendinizi anlamaya çalışın. Olaylara bakış açınızı esnetmeniz gerekebilir. 444 numeroloji der ki: Karşınıza çıkan fırsatları görmeniz için belki de biraz eğilmeniz gerekiyordur.

1) Ötelerden  mesajınız var: Eğer bu ara bir karar aşamasındaysanız almayı düşündüğünüz karar doğru bir karar olacak. Siz Kararınızın ardından giderken  melekler de  sizin yanınızda olacak. Korkmayın alın o kararı!  O kararı, siz seçtiniz ve iyi ki de seçtiniz. Sabır ve kararlılıkla seçiminizin arkasında durun. Her şey güzel olacak!

Melekler 444  Sayısıyla Size Neler Söylüyor? Sakın korkup da geri adım atmayın! Karar alamadığınız ne varsa kalbinizin sesini dinleyip karar almanız sizin için iyi olacak.

2) Manevi yönünüzü uyandırmaya devam edin. Melek sayısı 444 Bu aralar  içsel bir yolculuğa çıkanlar, bunlar kim olabilir ibadete başlayanlar, yaşamının amacını sorgulayanlar, vicdan muhasebesi yapanlar. Her ne yapıyorsanız  doğru yoldasınız devam edin. Ruhunuzu terbiye edip ilahi güçlerle temasa geçmek  için doğru zaman. Bu meditasyona başlamak olabilir, dininizin ibadetlerine başlamayı düşünüyorsanız başlama vakti , en önemlisi de dua vakti.

3) Korkma: Melekler tarafından korunuyorsunuz. Eğer bu aralar bir şeylerden korkup adım atamıyorsanız sakın korkmayın! Melekler sizi koruyor. Başınıza kaza ve bela gelmesini engelleyecek melekler yanınızda. Korkmadan ilerleyin. Küçük kazalar olabilir. Korkmayın bu başka büyük belaların kefareti olacak.

4) Aşk Kapını Çalacak: Eğer hayatınızda aşk yoksa ve siz 444 sayısını görüyorsanız: Aşk kapınızı çalacak ama tek  sorun sizin cesaretsizliğiniz. Eğer uzun sürecek bir aşk bulmak istiyorsanız 444 sayısının değeri  şu: Çalınan kapıları gülerek açın. Aşkla hareket edin. Kalbinizi salıverin.  sayıların aynı anda karşınıza çıkması boşuna değil.

5) Sevdiklerini Ara: 444 Sayısı Ne Anlama Geliyor?  Bu aralar ihmal ettiğiniz birileri mi var? Ailenizden olabilir arkadaşınız olabilir. Onları aramanın, oturup sohbet etmenin vakti gelmiş. Onlardan alacağınız bir haber ya da bir dua size iyi gelecek.

6) Yarım Kalmış İşleri Tamamla: Evdeki yarım kalmış bir işi anlatıyor olabilir. Ev boyatacaksanız boyatın, tadilat yapılacaksa yapın, evi yuva haline getirmek adına girişimlerde bulunmanın tam vakti.

Melekler 444  Sayısıyla Size Neler Söylüyor? Yarım kalmış işleri tamamlama zamanı!

Yenilik mevsimi…Yeni bir iş olabilir, yeni bir aşk, yeni bir okul. Geçmişi bırakma vakti . Planladığınız ya da aklınızın köşesinde kalmış yenilikler için size hadi diyor. Yalnız,  yardıma ihtiyacınız olabilir. Yardım almaktan çekinmeyin ve çok sabırsız olmayın. Küçük adımlarla ilerlemekte fayda var.