Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 333 Melek Sayısı Ne Anlama Gelir?

Eğer bu ara hep karşınıza 3 (üç) sayısının tekrarları çıkıyorsa bu asla tesadüf değildir. Bu sayılar neden tekrarlanır şekilde çıkar? Çünkü tekrarlayan sayılar dikkat çekicidir. Melekler tarafından gönderilen mesajları kaçırmamanız için karşınıza üçlü ya da dörtlü olarak çıkar.

333 sayısının özelliği en ihtiyaç duyulan zamanda karşınıza çıkmasıdır.

Hayatta tesadüf zannettiğimiz her şeyin bir anlamı vardır. Bazen bu tesadüfler o kadar çoğalır ki durup kendinize sorarsınız. “Hayırdır inşallah, neler oluyor?” İşte bu sayılar aslında meleklerin sizinle konuşma şeklidir. Size dünya hayatınızda yardımcı olmak istediklerinin göstergesidir.

Melekler 333  Sayısıyla Size Neler Söylüyor?

1) Kendini değiştir, dünyan değişsin: Bu aralar arafta kaldığınız oluyor mu? Kararsızlığın doruklarını mı yaşıyorsunuz? Melek Sayılarından 333 size diyor ki: Olaylara bir de farklı taraftan bakmayı deneyin. Sabit fikirlerinden kurtulun. Bakış açınızı ve düşünce şeklinizi değiştirin. O zaman sonuca ulaşmanız daha kolay olacaktır. Ruhsal anlamda size verilen mesajın değerini bilin ve kendinizi manevi anlamda da geliştirin.

2) Yaratıcılığını göster: Üç sayısı yaratıcılığın sayısıdır. Eğer bu sayı size göründüyse yeteneğini ortaya çıkaracak bir kapının sizi beklediğini anlatıyor olabilir. Önce yeteneklerinizi bulun, sonra onları geliştirin ve size açılan kapıdan girin. Sonu çok güzel olacak. Umutsuzluğa kapılmayın.

3) Hayır demeyi öğrenin: 333 Sayısının Değeri size artık hayır demeyi öğrenmenizi söylüyor. Bu aralar bir şeylere hayır demek istiyor ama insanları kırmamak adına diyemiyorsanız 333 sayısı size söylemenizi anlatmaya çalışıyor. Hayır demeniz hayrınıza olacaktır. Özellikle hayatınızda zehirli insanlar varsa onları hayatınızdan çıkartmanın tam zamanı.

4) Sesini çıkar: Melekler 333 Sayısıyla Sana  Neler Söylüyor? Eğer haksızlığa uğradığınızı düşünüyor ama itiraz edemiyorsanız. Artık konuşmanın zamanı. Şimdi söylemeniz hayatınızı yoluna koymaya , problemin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Seni yavaşlatan şeyleri ve insanları hayatından çıkarın. Üzerindeki ağır yükleri at.

5) Ruh Eşini Bulacaksın: Bekarsanız eğer ve 333 sayısını gördüyseniz karşına çıkacak insanın ruh eşin olduğu mesajını almış bulunmaktasın. Evliler için de ilişkilerini yenilemek için bir şey yapma zamanı. İlişkinize ruhsal nüanslar ekleyin. Eğer ilişkiniz kötüyse ondan kurtulmanız için de bir mesaj olabilir.

6) Anı Yaşamayı Öğren: Sürekli geçmişi ya da geleceği düşünen bir yapınız var. Bu gün sizin için yok sanki. Sürekli mutsuz olmak için sebepler buluyorsunuz. Bırakın geçmişe ağlayıp, geleceği planlamayı. Gün bu gündür. Eğlenin, neşeli olun, hayatın tadını çıkarın. Kötü olaylara takılıp kalmayın.

Sayıların bir de renkle ilişkileri vardır. Numerolojide 3 sayısının rengi, sarıdır. Sarı renk size neler söylüyor? Sarı yaratıcılığınızın rengidir. Bu aralar yaratıcılığınızı ön plana çıkarmaya ihtiyacınız var. Farklı fikirlerle ön plana geçmeyi sağlayacaksınız. Ruh haliniz değişkenlik gösterebilir. Buna takılmayın. Kendinize ve kalbinizdekilere inanın. Hevesli olun. Çünkü heves başarının il adımıdır. Ama sarı aynı zamanda heveslerin çabuk geçtiğini, maymun iştahlılığı da anlatır. Eğer 333 sayısını sürekli görüyorsanız bir işte sebat etmeyi öğrenmenin zamanı. 333 numeroloji şunu der: Maymun iştahlılığı bırakın!