Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 222 Melek Sayısı Ne Anlama Gelir?

Eğer bu ara karşınıza hep 2 (iki) sayısının tekrarları  çıkıyorsa bu asla tesadüf değildir. Size melekler tarafından bir mesaj var demektir. İnanması zor olabiliyor bazen evet delirdiğinizi de düşünebiliyorsunuz ama bir sayıyı sürekli görme ihtimaliniz binde kaçtır? Böyle açıklaması oldukça zor. O zaman sezgilerinize güvenin. Bu sayı size meleklerin yardımından başka bir şey değil. Peki tekrarlayan 2 sayılarını görüyorsanız eğer ve devamlı karşınıza 2 sayısının tekrarları çıkıyorsa? İşte o zaman durun, derin bir nefes alın ve meleklerinizden gelen mesajlara kapılarınızı açın.

Melekler 222  Sayısıyla Size Neler Söylüyor?

1) Yeteneklerini Gösterme Zamanı: Uzun zamandır o kadar çok güveninizi sarsan şey oldu ki kendinizi sıkışmış ve çaresiz hissettiniz. Kendinize olan güveniniz azaldı. “Ben kimim? Ne tür yeteneklerim var?” sorularına cevap bulamıyordunuz. Ama artık kendinize dönme vaktiniz geldi. Yeteneklerinizi biliyorsunuz aslında içten içe size gösterdiler kendilerini ama inanmadınız ve görmezden geldiniz. Haydi cevaplayın şu soruyu: Ben neyi çok iyi yaparım?

Melekler 222 Sayısıyla Sana Neler Söylüyor?

Yeteneğinizi gösterin artık. Gün sizin gününüz.

Eğer uzun süredir planladığınız bir iş ya da görüşme varsa onun için adım atmanızın tam zamanı.

2) Yoluna Devam Et: Numeroloji 222 yeteneğinizi buldunuz yola çıktınız önünüzde bir takım problemler olacak. Bunlar siyasi olabilir, bürokrasiyle ilgili olabilir. Ama hepsi hallolacak. Sadece biraz zaman alıp sizi uğraştıracak. Evrenin size yardım edeceğini asla unutmayın. Bir bakacaksınız şu soruyu soruyorsunuz kendinize: O kadar pürüz nasıl da bir anda halloldu?

3) Çok Çalış: Bu ara tembellik yapmaya meyillisiniz. Vakit tembellik vakti değil! İstediğinize ulaşmanız için ilk şart yeteri kadar emek göstermiş olmanız.

4) Aşk Hayatında Dik Durma Vakti : “Melekler 222 sayısıyla sana neler söylüyor?” Sorusunun cevabı aslında sadece aşk hayatınızla da ilgili olabilir. Eğer bu ara ilişkinizde kendinizi zayıf ve savunmasız hissediyorsanız melekleriniz size özgüven tavsiyesinde bulunuyor olabilirler. Kaşınızdaki kişiyle ilişkinizi kurarken kendinizi unutmadan davranmanızın vakti geldi. Eğer yıllardır beklediğiniz platonik bir aşkınız varsa size geleceğini anlatıyor olabilir. Bu gerçekleştiğinde siz bile inanamayacaksınız. Çünkü siz bile bunun imkansız olacağını düşünüyordunuz. Eğer 222 sayısını görüyorsanız artık o aşk karşılıksız kalmayacak demektir.

Melekler 222 Sayısıyla Sana  Neler Söylüyor? Umutsuz aşkınız çok yakında sizi bulacak!

Numerolojide her sayının bir de rengi vardır ve 2 sayısının rengi turuncudur. İşte yaşadığınız tembelliğin sırrı  bu renkte gizlidir. Turuncu tembelliği anlatır. Eğer 222 sayısını görüyorsanız “tembellikten uzaklaşın” mesajını almışsınız demektir. Ayrıca turuncu, uyum ve iş birliğini de anlatır. Hem iş hayatınızda hem de aşk hayatınızda bu iki kavramdan yararlanırsanız başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Sorusu  bu sayıyı görmeye başladığınız anda sizi kendi içine alıyor aslında. Sayıları nerede gördüğünüzün çok da anlamı yok. Önemli olan hangi sayıları gördüğünüz.

Kısaca, Melekler 222 Sayısıyla Sana  Neler Söylüyor?

                                        Vazgeçme

                                        Erteleme

                                        Üşenme

                                        Sabırlı ol

                                        Kendini fark et