Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolojiye göre 111 Melek Sayısı Sayısı Ne Anlama Gelir?

Numerolojiye göre 1 (Bir) sayısı, öncelikle size dair bilgiler verir. Yaşam yolu numaranızı hesapladınız ve 1 (bir) çıktıysa eğer siz doğuştan lider olmak için yaratılmışsınız demektir.  Lider özelliğiniz size popülerliği de getirmiş ve siz bulunduğunuz ortamda yıldız gibi parlıyorsunuz  anlamına gelir. Güçlü kişiliğiniz, olaylar karşısında soğukkanlı durmanızı sağlamış ve bu da sizin bağımsız olarak hareket etme yeteneğinizi artırmış. Numeroloji 1 eleştirici tavrınızla aslında şüpheci ve dürüst yanınızı da ortaya koymuşsunuz. Mükemmele ulaşmak için başkalarını ve kendinizi eleştirmekten hiçbir zaman vazgeçmemiş ama adil olarak da eleştirdiğiniz kişiye bile hakkını teslim etmişsiniz.

Melekler 111 İle Ne Söylüyor?

1 Numeroloji  çok ateşli bir yanınız var. Özellikle aklınıza yatan işlerde, o kadar istekli ve gözü karasınız ki başaramayacağınız hiçbir şey yok sanki. Olaylara kaşı pratik çözüm yolları üretmekte üstünüze yok.  Ama bazen sabırsız da olabiliyorsunuz. Hedefe kilitlendiğinizde bir an önce sonuç almak isteyen bir tarafınız var. Enerjiniz çok yüksek. Bu yüzden girdiğiniz işlerde hep en üste çıkmayı başarmışsınız.

Yaşam numarası 1 (Bir)  olanlar  genelde yönetici, CEO, mucit, ekip lideri, ailede sözü geçen gibi sıfatlarla yan yana kullanılan özelliklere sahiptir.

Melekler 111  Sayısıyla Size Neler Söylüyor?

Eğer bu ara hep karşınıza 1 (Bir) sayısının tekrarları  çıkıyorsa bu asla tesadüf değildir. Size melekler tarafından bir mesaj var demektir. Geleceğe dair ipucu istemiyor muydunuz? Alın size ipucu. Numeroloji 111

Numerolojide 111 sayısını görmek ne anlama gelir? İşte sırlar tam da burada gizli. Tesadüf zannettiğiniz hiçbir şeyin tesadüf olmadığı ta Antik Yunan’ dan beri söylenmiş. Numeroloji sayesinde biz,  bize söylenenleri anlamlandırabiliyoruz.  Numerolojide 111 sayısını görmek size ne söylüyor? Bakalım;

 

1) Baştan başla: Bu ara hayatınızda yeni bir başlangıç yapacaksanız numerolojide 111 sayısını görmek size korkma, devam et diyor. Bu yeni bir işe girme olabilir, yeni iş kurma, evlenme, boşanma, sevgiliden ayrılma ya da yeni bir çocuk yapma fikri… Eğer karşınıza gerçek hayatta  ya da  rüyalarınızda sürekli  111 sayısı çıkıyorsa 111 numeroloji  yukarıda saydığımız her şeyin sizin için hayırlı olduğuna dair mesaj almışsınız demektir.

Önünüzdeki yollardan cesaret etmekten korktuğunuzu seçin. Bu yol size güzellikler getirecektir. Yeni başlangıcınız her ne ise ödülünüz hazır bile.

2) “Geçmişi bırak önüne bak!” Numerolojide 111 sayısı bunu söylüyor olabilir. Bu ara eğer sürekli geçmişle ilgili bir şeyler önünüze geliyorsa artık onlardan kurtulmanın zamanı gelmiş demektir. “Melekler  111 Sayısı ile Ne Söylüyor?”  Sana geçmiş sayfaları kapatman gerektiğini hatırlatıyor olabilir.

Numerolojide 111 Sayısı

Hayat, bilinmezler denklemi olarak karşımızda dururken hepimiz meraklar içinde kıvranırız. Ben kimim? Bundan sonra beni neler bekliyor?  Acaba bu eylemimin sonuçları ne olur gibi  günümüze ve  geleceğe dair  sorular, hep içimizde bir yerlerde kıvranır durur.

Yaptıklarımız, yapıyor olduklarımız ve yapacaklarımız için hep bir kopya bekler,  birileri keşke bize bir şeyler fısıldasa diye içten içe dualar ederiz. Bazen fallardan medet umarız   bezen de radyoda çıkan bir şarkıdan. Ama hep duymaya, görmeye çalışırız.

İnsanoğlu şüphelerden örülmüştür. En emin olanlarımız bile şüphelenecek bir şeyler bulur. Bazen kendimizden şüphe ederiz bazen de yaptıklarımızdan… ya da bazen yapacaklarımızı korkularımız ve şüphelerimiz yüzünden yapamayız.

En basiti, hepimiz kendi içimizde yaşadığımız halde “Ben kimim?”  sorusuna bile cevap arar dururuz. Birileri bize dair bir şey söylediğinde fark ederiz bazen bir özelliğimizi ya da aslında biliriz de duymak isteriz. İşte Numeroloji bizim sorularımızın cevaplarının gizli olduğu sandık…