Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numeroloji ve 777 Melek Sayısı: Melekler Size Ne Söylüyor?

7 sayısı bütün inanışlarda kutsal sayılır. Yaratılışta ve dünyanın işleyişinde önemli bir yere sahip olduğu söylenir.

Tüm inanışlar için muhakkak bir anlamı olan bu sayıdır ve hep pozitiflik içerir. 7 sayısını ve tekrarlarını sık sık görmeye başladıysanız meleklerinizden size hayırlı haberler var demektir. Haftanın 7 günü , gökkuşağının 7 rengi vardır.

1) Ruhsal Uyanma Vakti:

Son zamanlarda maddi olaylarla ilgilenmekten manevi yanınızı unutmuş olabilirsiniz. İçsel sıkıntılarınız, ruh bunalımlarınız olabilir. İçinizdeki huzursuzlukların üstesinden gelemiyorsanız biraz kendinize, doğaya ve maneviyata yönelmeniz gerekir. Eğer 777 sayısına sürekli rastlamaya başladıysanız artık mesajı alıp manevi işlerle uğraşma vakti gelmiş demektir. Bu dua olabilir, ibadet ya da meditasyon da olabilir. Melek sayısı 777  der ki özellikle bu aralar okumalarınıza tasavvufi konuları, kutsal kitapları ve çakraları açma yollarını ekleyebilirsiniz. Spiritüel şeylerle uğraşma zamanı gelmiş. Bu sizin ruh rahatlamanızı sağlayacak tek şey.

2) Şans Ve Mutluluk zamanı:

Bu sayıyı gördükten sonra, şansınız çok artacak. Eğer şansa kalmış işleriniz varsa hallolacak ya da işleriniz açılacak. Yeni kapılar açacak. Bekarsanız karşınıza yeni ve doğru insanlar çıkacak. Evliyseniz de sizi mutlu edecek bir gelişme yaşanacak. Bu genellikle çocuğa işaret ettiği söylenir.  Para anlamında da bir şans söz konusu olabilir. Belki de yeni başlangıçlar için doğru zaman olduğunun işaretidir. Melekler 777  Sayısıyla size Neler Söylüyor? Melekler adım atmakta zorlananlara sesleniyor. Çok şanslı bir dönemdesin. Bu şansı neye yorarsan o konuda dileğin olacak. Evren size en yüksek yerde olduğunuzu söylüyor. Yalnız bu sizi rehavete düşürmesin.

3) Sürpriz Var:

777 Sayısını Gördükten Sonra  çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine şahit olup şaşırabilirsiniz. Bu size meleğinizden bir sürpriz. Olmayacak dediğiniz bir şey olacak ve siz çok şaşıracaksınız. 777 sayısı hayatınızın sürprizini karşınıza çıkaracak. Bu evlenme teklifi de olabilir çocuk da. Bekarlar için de ruh eşi anlamına gelebilir. Çok arzuladığınız bir hayaliniz gerçeğiniz olacak. Numeroloji 777 pozitifliğini size sunmuş.

4) Yalnız Kal:

Bu aralar yalnız kalmak size çok iyi gelecek. Çok fazla kalabalıkta kalmak insanı kendinden uzaklaştırır. Biraz yalnız kalıp düşünmeli, ruhunuzu dinlendirmelisiniz. Yalnızlık yaratıcılığınızı da artıracak. 777 sayısı size göründüğünde artık biraz kenara çekilip tefekkür zamanı. Bu mola size, hem madden hem de manen çok iyi gelecek. 7 sayısı içinde münzevilik barındırır.

Numerolojide Renkler

Numerolojide  her sayının bir rengi vardır.  Numeroloji 7 sayısının rengi mordur.  Mor renkte de bir kutsallık vardır. Tinsel olarak gelişmeyi anlatır. Eğer 777 sayısını görmeye başladıysanız “Melekler 777  sayısıyla size neler söylüyor?” Sorusunun karşılığı iki tanedir. Ya ruhani anlamda üstünlüğünüz takdir ediliyor ya da manevi eksikliklerinizi tamamlamanız için bir uyarı. İçinizdeki ses hangisinin sizin mesajınız olduğunu size söyleyecektir. Ona göre mesajı kabul edip ona uygun davranış geliştirmelisiniz.