Posted on / by kadimsay / in Numeroloji

Numerolejide 888 Sayısı ile Melekleriniz Size Neler Söylüyor?

Numeroloji tesadüf zannettiğimiz şeylerin tesadüf olmadığının kanıtıdır. Ta Eski Yunan’dan bu yana üzerine düşünülmüş, çeşitli bilgelerin kanıtlar sunarak inandıkları sistemdir numeroloji.

Melek sayılarından 888 bize ne söylüyor görelim.

Melekler 888  Sayısıyla size neler söylüyor?

1) Psikolojik Olgunluk: Ruhun yaşadığın durumlardan çok etkilendiğini ama sonunda kendi gerçeğine ulaşmış olduğunu söyler. Dinginlik anlatır. Eğer 888 Sayısını Görüyorsanız içiniz rahatlayacak, ruhsal olarak kendinizi huzura ermiş hissedeceksiniz. Hayattaki ebedi mutluluk aslında huzurlu bir psikolojiden geçer.

Melekler Size 888 Sayısıyla  Söylüyor ki huzur dolu günler  çok yakın!

2) Yaşam Kaliten Artacak: Bu karşınıza çıkacak iyi bir iş teklifi olabilir. Aşk olabilir ama 888 sayısının değeri çok pozitif. Maddi ya da manevi anlamda bir yükselme olacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz demek olabilir. Bu bir tatil anlamına bile gelebilir ya da belki de numeroloji 888 kendinize zaman ayırıp istediğiniz şeylerle uğraşmanın zamanını hatırlatıyordur.

3) Kariyer Basamaklarını Hızlı Tırmanış: İş anlamında bir yükselişin işareti olabilir numerolojiye göre 888 sayısı. Kariyer basamaklarını tırmanıp yönetici olmak gibi bir hedefiniz vardıysa bu size vaktin geldiğini söylüyor olabilir. Ertelemeden ama sabırla ince ince işleyerek hedefinize ulaşacaksınız.

4) Bir Şeylerin Bitişi: 888 Sayısını Görmek, genelde kara günlerin bitişi olarak yorumlanır. Yaşadığınız olumsuz bir durum bu evlilik hayatında da olabilir iş hayatında da ya da sosyal çevrenizde. Bitiş anlatan tekrarlayan 8 Sayısı, sizin için hayırlı olanı söylüyor. Biraz sabır ve inanç sizi zorluklardan çıkartmaya yardımcı olacaktır.

5) İlahi Bilgeliği Hatırla: Son zamanlarda maddi olaylara ve dünya işlerine çok kafa takıp çok üzülmüş olabilirsiniz, isyanlarınız olabilir. 888 numeroloji size der ki etrafına bak. Mükemmel yaratılmış evreni düşün ve bu bilgeliği kavrayıp maneviyatına yönel. İç huzurun için görmen yeterli. Bak ve gör! Evrensel hakikati gör. Evrendeki muhteşem uyuma tanıklık et ve kendi küçük dertlerine üzülmeyi bırak.

6) Mali Durumunu Kontrol Altına Al:  Numeroloji 888 sayısı, para kazanmakta mucizeler yaratıp tutmakta sıkıntılı olanların sayısıdır. Belki de bu size bir uyarıdır. Eğer bu aralar para konularında sıkıntı yaşıyorsanız melekleriniz sizi uyarıyor olabilir ya da elinizdeki parayı doğru değerlendir mesajı olabilir.

Numerolojide her sayının bir rengi vardır. Numerolojide 8 sayısının rengi pembedir. Kararlı ve çalışkan insanların rengidir pembe. Amaçlarına ulaşana kadar çalışan azimli insanların rengidir. İnsanları seven ve onları anlayabilen insanların rengidir. Aynı zamanda başarılı insanların rengidir. Pembe sakinliktir. Rengi pembe olanlar, sakin bir yaşamdan hoşlanırlar. Bu yüzden şehir hayatından hoşlanmazlar. Genelde yönetici pozisyonlarında çalışırlar, evde de söz sahibidirler, toplumda da. Etrafında sevdiklerini görmekten çok hoşlanırlar. Sürekli sevdiklerine zaman ayırmak için fırsat yaratırlar.

Numeroloji 888 sayısıyla size ne söylüyor? İnan, çalış ve sabret diyor!